KONST / Litografier / Färglitografi 10403269
nr 1040 3269
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Tristan da Cunha, 144/450, signerad, motivet: 40x60
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2016
kl 19:23:11
30/5 19:18:11
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson